Dopřejte si energetickou nezávislost a životní komfort

Hledáte způsob, jak snížit své účty za energie a zároveň být šetrnější k životnímu prostředí?

Tato jedinečná kombinace je ideálním řešením pro ty, kteří chtějí mít spolehlivý a efektivní zdroj energie pro svou domácnost nebo firmu.

aberg-energy-fve-tc

5-12 %

výnosnost investice

3-6 let

návratnost investice

25-30 let

zaruční doba

nejzásadnější výhody

Kombinace fotovoltaické elektrárny a tepelného čerpadla

Kombinace fotovoltaických panelů a tepelného čerpadla představuje ideální symbiózu pro maximální využití sluneční energie. Fotovoltaické panely přeměňují sluneční záření na elektřinu, kterou můžete využít přímo pro pohon vašeho tepelného čerpadla.

Tepelné čerpadlo pak slouží pro vytápění, chlazení a ohřev vody – tedy pro energeticky nejnáročnější operace v domácnosti. Přebytky vyrobené elektřiny se automaticky ukládají do baterií pro pozdější použití.

Využití solární energie pomocí fotovoltaických panelů a tepelných čerpadel má samozřejmě řadu individuálních výhod. Ale co se stane, když tyto dvě technologie kombinujeme? Zde jsou některé unikátní výhody, které přináší pouze kombinace těchto dvou technologií.

 

Maximální využití sluneční energie

Kombinace fotovoltaické elektrárny a tepelného čerpadla umožňuje efektivní využití solární energie. Fotovoltaické panely vyrábí elektřinu přes den, kdy svítí slunce. Přebytky se ukládají do baterií a využívají v noci pro provoz tepelného čerpadla na vytápění a ohřev vody. Tímto propojením docílíte maximálního využití sluneční energie.

Vyrovnání sezonních výkyvů

Zatímco fotovoltaické panely produkují nejvíce energie v létě, tepelné čerpadlo ji nejvíce spotřebovává v zimě na vytápění. Jejich kombinace tak dokáže vyrovnat tyto sezonní výkyvy a zajistit stabilní celoroční provoz.

Delší životnost systémů

Propojení fotovoltaiky a tepelného čerpadla vede k nižšímu opotřebení obou systémů. Fotovoltaika není přetěžována přebytky a tepelné čerpadlo běží stabilněji bez výkyvů, což prodlužuje jejich životnost.

Nižší závislost na externích zdrojích

Kombinací získáte ucelený energetický systém, který výrazně snižuje vaši závislost na dodávkách elektřiny a plynu. Zároveň eliminuje dopady kolísání jejich cen.

pomůžeme vám

Jak si vybrat vhodnou kombinaci

Pro bližší představu můžete zatím mrknout na tento základní přehled. Rádi vám pomůžeme navrhnout optimální řešení přesně pro váš dům.

SMALL

v prvním roce ušetříte 69. 440 Kč

za 20 let ušetříte 1.267.920 Kč

PARAMETRY FVE

PARAMETRY TČ

MEDIUM

 v prvním roce ušetříte 100.160 Kč

za 20 let ušetříte 1.975.680 Kč

PARAMETRY FVE

PARAMETRY TČ

LARGE

v prvním roce ušetříte 160.960 Kč

za 20 let ušetříte 3.080.580 Kč

PARAMETRY TVE

PARAMETRY TČ

jak to funguje

Pojďme do toho

společně

Máte v nás spolehlivého parťáku od začátku až do nekonečna. A ještě dál. Provedeme vás celým složitým procesem od návrhu optimálního řešení, přes legislativní záležitosti a samotnou montáž až po záruční i pozáruční servis.

Na začátku si dáme kafe a na konci šampus.

01

řešení na klíč

Navrhneme, spočítáme, vyprojektujeme nejefektivnější řešení na míru vašemu domu i vašim potřebám. Nejefektivnější pro náš znamená ekologické a ekonomické zároveň. 

02

dlouholeté zkušenosti

S realizací solárních systémů máme mnohaleté zkušenosti. Máme za sebou více než 300 realizací, o to více nás těší stoprocentní spokojenost našich zákazníků.

03

profesionální instalace

Dodáváme zásadně pouze produkty renomovaných značek, které jsou samy o sobě zárukou kvality. Jakožto certifikovaní partneři nabízíme prodlouženou záruku až 7 let.

04

renomované značky

Celou montáž a uvedení do chodu zařídí naši certifikovaní pracovníci. Revizní technik prověří zapojení celého systému a předá vám dokumenty potřebné pro připojení k distribuční síti. Současně vám ukážou jak systém obsluhovat.

05

garance dotace

Za ta léta už v tom umíme chodit, a tak si můžeme dovolit vám garantovat získání dotace na pořízení fotovoltaické elektrárny. V opačném případě vám ji zaplatíme ze svého. Dotaci navíc kompletně vyřídíme za vás. Vy tak nemáte žádné starosti a žádné papírování. 

nezávazná poptávka

Navrhneme optimální

řešení i
pro vás

Abychom vám mohli dát přesnou nabídku, je třeba znát vaše konkrétní požadavky a některé specifikace nemovitosti.

Zanechte nám na sebe prosím kontakt a my se vám do tří dnů ozveme zpět, abychom společně navrhli nejefektivnější řešení.

martin pour aberg

jsme tu pro vás

Máte otázku?
Cinkněte Martinovi.

Víme, jak složité otázky náš obor nabízí. Nebojte se zeptat. Martin díky dlouholetým zkušenostem už mnohé zná a rád vám poradí. A navíc je vám k dispozici 24/7.

Martin Pour
+420 725 704 335
martin.pour@aberg.cz