Posviťme si na budoucnost díky fotovoltaické elektrárně

Slunce je ideální dodavatel energií. Bez faktur, bez zdražování a navždy.

Solární elektrárny šetří nejen přírodu, ale i vaši peněženku. Získejte pro svůj dům, chatu nebo komerční prostor energetickou soběstačnost.

aberg-energy-fve-2

8-14 %

výnosnost investice

7-12 let

návratnost investice

25-30 let

zaruční doba

co to je

Fotovoltaické elektrárny

Sluneční elektrárna je technické zařízení, které ve své podstatě přeměňuje energii ze slunečního záření na energii elektrickou. Investice do vlastní elektrárny je v současné době nejvýnosnější a nejbezpečnější způsob zhodnocení investice s úročením 8 – 14 %, jak pro fyzické osoby, tak i pro firmy.

Investice leží na vaší střeše, tedy nemůže ji nikdo znehodnotit změnou politických nebo ekonomických poměrů ve světě nebo v ČR, vyrobenou elektřinu si přímo spotřebováváte, cena energií a elektřiny zvlášť poroste, což návratnost ještě urychlí. Životnost fotovoltaických elektráren je desítky let, záruka na výkon panelů je 25 – 30 let, návratnost obvykle 7 – 12 let.

Fotovoltaická elektrárna nevyžaduje téměř žádnou údržbu po celou dobu své životnosti, tedy desítky let. Roční výrobu lze přesně předvídat, detailnější informace o výrobě v jednotlivých měsících od nás dostanete jako součást nabídky po konzultaci na místě.

Součástí všech elektráren je monitorovací zařízení, které umožňuje sledování výroby a její historie. Tyto informace máte dostupné odkudkoliv na světě na vašem počítači nebo telefonu.

pomůžeme vám

Jak si vybrat fotovoltaickou elektrárnu

V první řadě je třeba si zodpovědět otázku, co si od své elektrárny slibujete. Co všechno by měla elektřina vyrobená fotovoltaickým systémem v domácnosti zastat?

Chcete primárně ušetřit za stále se zdražující elektřinu? Nebo rovnou získat kompletní nezávislost na dodavatelích energie? Rádi byste měli možnost záložního zdroje v případě výpadku proudu? Nebo byste chtěli třeba levně ohřívat vodu?

Všechno lze a s výběrem nejefektivnějšího řešení přímo pro váš dům a vaše potřeby vám rádi pomůžeme. Pro bližší představu můžete zatím mrknout na tento základní přehled: 

SMALL

ideální řešení pro rodinný dům, ve kterém netopíte a neohříváte užitkovou vodu elektřinou

roční spotřeba elektřiny se pohybuje kolem 4 MWh

v prvním roce ušetříte 29. 440 Kč

za 20 let ušetříte 529.920 Kč

PARAMETRY

MEDIUM

ideální řešení pro rodinný dům, ve kterém ohříváte užitkovou vodu elektrickým bojlerem

roční spotřeba elektřiny se pohybuje kolem 6 MWh

 v prvním roce ušetříte 44.160 Kč

za 20 let ušetříte 794.880 Kč

PARAMETRY

LARGE

ideální řešení pro rodinný dům, ve kterém vytápíte a ohříváte užitkovou vodu elektřinou

roční spotřeba elektřiny se pohybuje kolem 10 MWh

v prvním roce ušetříte 80.960 Kč

za 20 let ušetříte 1.457.280 Kč

PARAMETRY

jak to funguje

Pojďme do toho

společně

Máte v nás spolehlivého parťáku od začátku až do nekonečna. A ještě dál. Provedeme vás celým složitým procesem od návrhu optimálního řešení, přes legislativní záležitosti a samotnou montáž až po záruční i pozáruční servis.

Na začátku si dáme kafe a na konci šampus.

01

řešení na klíč

Navrhneme, spočítáme, vyprojektujeme nejefektivnější řešení na míru vašemu domu i vašim potřebám. Nejefektivnější pro náš znamená ekologické a ekonomické zároveň. 

02

dlouholeté zkušenosti

S realizací solárních systémů máme mnohaleté zkušenosti. Máme za sebou více než 300 realizací, o to více nás těší stoprocentní spokojenost našich zákazníků.

03

profesionální instalace

Dodáváme zásadně pouze produkty renomovaných značek, které jsou samy o sobě zárukou kvality. Jakožto certifikovaní partneři nabízíme prodlouženou záruku až 7 let.

04

renomované značky

Celou montáž a uvedení do chodu zařídí naši certifikovaní pracovníci. Revizní technik prověří zapojení celého systému a předá vám dokumenty potřebné pro připojení k distribuční síti. Současně vám ukážou jak systém obsluhovat.

05

garance dotace

Za ta léta už v tom umíme chodit, a tak si můžeme dovolit vám garantovat získání dotace na pořízení fotovoltaické elektrárny. V opačném případě vám ji zaplatíme ze svého. Dotaci navíc kompletně vyřídíme za vás. Vy tak nemáte žádné starosti a žádné papírování. 

nezávazná poptávka

Navrhneme optimální

řešení i
pro vás

Abychom vám mohli dát přesnou nabídku, je třeba znát vaše konkrétní požadavky a některé specifikace nemovitosti.

Zanechte nám na sebe prosím kontakt a my se vám do tří dnů ozveme zpět, abychom společně navrhli nejefektivnější řešení.

martin pour aberg

jsme tu pro vás

Máte otázku?
Cinkněte Martinovi.

Víme, jak složité otázky náš obor nabízí. Nebojte se zeptat. Martin díky dlouholetým zkušenostem už mnohé zná a rád vám poradí. A navíc je vám k dispozici 24/7.

Martin Pour
+420 725 704 335
martin.pour@aberg.cz